Nabídky volných pracovních pozic

Nabídka volných pracovních pozic ve společnosti RSF Elektronik spol. s r.o.

V této části naleznete volné pracovní pozice ve společnosti RSF Elektronik. Máte-li zájem o spolupráci, zašlete nám svůj životopis buď klasickou poštou nebo online prostřednictvím našich webových stránek.

Společnost RSF Elektronik ve Stříbře je špičkou ve svém oboru. Zabývá se z 90% výrobou kabelových systémů, ve které čerpá z více jak 25 let zkušeností, a z 10% přesným obráběním na CNC obráběcích strojích, kde dosahuje přesností na tisíciny milimetrů.

RSF Elektronik je součástí mezinárodní skupiny s hlavním sídlem v Německu a se svými 900 zaměstnanci patří mezi největší zaměstnavatele ve Stříbře.

Mezi zákazníky RSF Elektronik patří firmy ve strojírenském, elektrotechnickém, ale i zdravotnickém a energetickém průmyslu. Naše výrobky mimo jiné pomáhají zachraňovat životy a ochraňují životní prostředí. Například kabely do strojů na podporu životních funkcí nebo do větrných elektráren.

Společnost RSF Elektronik se nachází v bývalých kasárnách a stala se první velkou firmou, která pomohla revitalizovat tento bývalý vojenský prostor na konci roku 2014. Od té doby se naše firma začlenila do běžného života Stříbra a jeho okolí. Přispívá a podporuje sportovní kluby ve Stříbře, stejně tak profesionální a dobrovolné hasiče, zdravotní záchranou službu, školy a školky a další neméně důležité organizace, spolky a aktivity.

Společnost RSF Elektronik spol. s r.o. hledá pro posílení svého stávajícího týmu ve Stříbře zaměstnance na pozici:

Programátor měřících zařízení

CO U NÁS BUDETE DĚLAT?

• Stanete se důležitým článkem oddělení mechanické výroby.
• Náplní vaší práce bude tvorba a úprava programů pro měření výrobků. Dále budete navrhovat modely přípravků pro měření, spravovat měřící prostředky, vést dokumentaci pro usnadnění odladění stroje, spolupracovat s mateřskou firmou v AT a s externími firmami v oblasti programování měřících strojů a výroby měřidel.

ČÍM NÁS OSLOVÍTE?

• Pokud jste vystudoval(a) školu technického směru, umíte číst ve výkresové dokumentaci a domluvíte se v německém nebo anglickém jazyce, pak své znalosti využijete právě u nás.
• Považujete se za precizního člověka s aktivním přístupem a máte zkušenost s programováním 3D měřících strojů? Pak stojíme právě o vás.
• Výhodou je, pokud máte znalost programování v programovacích jazycích PC-DMIS a CALYPSO, ale netrváme na tom. 3D CAD modely budete tvořit pomocí programu Creo.

CO VÁM NABÍDNEME?

• Každoročně zhodnocujeme mzdy a vyplácíme bonus na dovolenou a Vánoce.
• V případě přesčasů získáte nadstandardní příplatky.
• Dáme vám náborový příspěvek 10.000 Kč.
• Od druhého roku získáte každoročně odměnu za počet let ve společnosti.
• Za doporučení zaměstnance vás odměníme až 10.000 Kč.
• Dostanete Flexi Pass Card a možnost využití MultiSport karty.
• Dostanete 5 týdnů dovolené.
• Podporujeme vaše vzdělávání absolvováním odborných školení a jazykových kurzů.
• Poskytneme vám dotované stravování v areálu společnosti.
• Záleží nám na vašem zdraví, a proto dostanete 3x týdně dávku vitamínů v podobě ovoce.
• Pokud dojíždíte, budete mít nárok na příspěvek na dopravu nebo možnost využít naši autobusovou dopravu z Bezdružic, Dobřan, Heřmanovy Hutě, Holýšova, Horšovského Týna, Chlumčan, Chotěšova, Kladrub, Konstantinových Lázní, Líní, Nýřan, Plané, Plzně, Přeštic, Staňkova, Stodu, Sulislavi, Sytna, Tlučné, Vejprnic, Zbůchu a dalších.
• Máme pro vás připraven bohatý zaměstnanecký program u smluvních partnerů, loajality bonus a další benefity, např. ve formě velmi výhodných tarifů od mobilního operátora.
• Budete mít práci ve stabilní společnosti vyrábějící mimo jiné výrobky zachraňující životy ve zdravotnictví a produkty, které pomáhají chránit životní prostředí.

Pokud vás naše nabídka zaujala, neváhejte nám zaslat svůj strukturovaný životopis. Rádi se s vámi setkáme při osobní schůzce.

Nabídky s životopisem můžete posílat přes odpovědní formulář nebo na adresu společnosti RSF Elektronik spol. s r.o., Forstova 1670, 349 01 Stříbro nebo na e-mail personalni@rsf-elektronik.cz.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Stříbro

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Bonusy/prémie, příspěvek na dopravu, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, firemní akce, 13. plat

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Němčina (pokročilá), Angličtina (pokročilá)

Zadavatel

RSF Elektronik spol. s r.o.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

RSF Elektronik spol. s r.o.
Ing. Pavla Skřivanová
Forstova 1670
349 01  Stříbro-Stříbro
Česká republika
Telefon: 374 744 718
Nastavení cookies