Nabídky volných pracovních pozic

Nabídka volných pracovních pozic ve společnosti RSF Elektronik spol. s r.o.

V této části naleznete volné pracovní pozice ve společnosti RSF Elektronik. Máte-li zájem o spolupráci, zašlete nám svůj životopis buď klasickou poštou nebo online prostřednictvím našich webových stránek.

Společnost RSF Elektronik ve Stříbře je špičkou ve svém oboru. Zabývá se z 90% výrobou kabelových systémů, ve které čerpá z více jak 25 let zkušeností, a z 10% přesným obráběním na CNC obráběcích strojích, kde dosahuje přesností na tisíciny milimetrů.

RSF Elektronik je součástí mezinárodní skupiny s hlavním sídlem v Německu a se svými 650 zaměstnanci patří mezi největší zaměstnavatele ve Stříbře.

Mezi zákazníky RSF Elektronik patří firmy ve strojírenském, elektrotechnickém, ale i zdravotnickém a energetickém průmyslu. Naše výrobky mimo jiné pomáhají zachraňovat životy a ochraňují životní prostředí. Například kabely do strojů na podporu životních funkcí nebo do větrných elektráren.

Společnost RSF Elektronik se nachází v bývalých kasárnách a stala se první velkou firmou, která pomohla revitalizovat tento bývalý vojenský prostor na konci roku 2014. Od té doby se naše firma začlenila do běžného života Stříbra a jeho okolí. Přispívá a podporuje sportovní kluby ve Stříbře, stejně tak profesionální a dobrovolné hasiče, zdravotní záchranou službu, školy a školky a další neméně důležité organizace, spolky a aktivity.

Společnost RSF Elektronik spol. s r.o. hledá pro posílení svého stávajícího týmu ve Stříbře zaměstnance na pozici:

MISTR VÝROBY

CO U NÁS BUDETE DĚLAT?

• Stanete se rozhodujícím článkem výrobního střediska, který bude operativně organizovat a řídit činnost pracovníků tak, aby byly splněny zakázky v nejvyšší kvalitě a stanoveném termínu.
• Při své práci budete plánovat a řídit výrobu na svěřeném úseku, zajišťovat a kontrolovat dodržování zásad BOZP, ověřovat úplnost a správnost výrobních podkladů, dohlížet na dodržování definovaných standardů i pracovních postupů a zároveň se podílet na jejich stálém zlepšování.
• Budete komunikovat s pracovníky svěřeného střediska a ostatními odděleními v rámci podniku.

ČÍM NÁS OSLOVÍTE?

• Pokud jste vystudoval(a) školu technického směru, máte praxi s vedením výrobního týmu na obdobné pozici a zároveň se považujete za precizního člověka s aktivním přístupem k řešení problémů a komunikativností, pak stojíme právě o Vás.
• Jestliže ovládáte německý jazyk na komunikativní úrovni, jste náš člověk.

CO VÁM NABÍDNEME?

• Každoročně zhodnocujeme mzdy a vyplácíme bonus na dovolenou a Vánoce.
• V případě přesčasů získáte nadstandardní příplatky.
• Dáme vám náborový příspěvek 10.000 Kč.
• Za doporučení zaměstnance vás odměníme až 10.000 Kč.
• Po zapracování dostanete týden dovolené navíc.
• Podporujeme vaše vzdělávání absolvováním odborných školení a jazykových kurzů.
• Poskytneme vám dotované stravování v areálu společnosti.
• Záleží nám na vašem zdraví, a proto dostanete v zimním období 3x týdně dávku vitamínů v podobě ovoce.
• Pokud dojíždíte, budete mít nárok na příspěvek na dopravu.
• Máme pro vás připraven bohatý zaměstnanecký program u smluvních partnerů, loajality bonus a další benefity, např. ve formě velmi výhodných tarifů od mobilního operátora.
• Budete pracovat v moderním zázemí pyšnícím se čistým a bezhlučným pracovním prostředí.
• Budete mít práci ve stabilní společnosti vyrábějící mimo jiné výrobky zachraňující životy ve zdravotnictví a produkty, které pomáhají chránit životní prostředí.

Pokud Vás naše nabídka zaujala, neváhejte nám zaslat svůj strukturovaný životopis. Rádi se s Vámi setkáme při osobní schůzce.

Nabídky s životopisem můžete posílat na e-mail: personalni@rsf-elektronik.cz nebo na adresu společnosti RSF Elektronik spol. s r.o., Forstova 1670, 349 01 Stříbro.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Stříbro

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Bonusy/prémie, příspěvek na dopravu, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, firemní akce, 13. plat

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Němčina (pokročilá)

Zadavatel

RSF Elektronik spol. s r.o.

Kontakt

RSF Elektronik spol. s r.o.
Ing. Pavla Skřivanová
Telefon: 374 744 718
Nevybrali jste si žádnou z nabízených pozic a chcete u nás pracovat? Pošlete nám životopis.
Poslat Žádost

Volné pracovní pozice

  • Job Portal / Jobs at RSF